Segway Fugleman UT10
Műszaki adatok, árak és vélemények.
Kulcs Specifikáció Segway Fugleman UT10 2021
Motor és Meghajtás
| Motor típusa | Sor |
|---|
| Max. Teljesítmény | 107 HP |
|---|
| Max. Nyomaték | 98 Nm |
|---|
| 2WD | Igen |
|---|
| Hengerek száma | 2 |
|---|
| Ütemek száma | 4 ütemű |
|---|
| Szelepvezérlés | DOHC |
|---|
| Hűtés | folyadék |
|---|
| Lökettérfogat | 1000 ccm |
|---|
Első Felfüggesztés
| Első felfüggesztés | A-kar |
|---|
| Rugóút | 28 mm |
|---|
Hátsó Felfüggesztés
| Hátsó felfüggesztés | Keresztlengőkar |
|---|
| Rugóút | 28 mm |
|---|
Váz
Fékek elöl
Fékek hátul
Segédrendszerek
| Vezetést segít rendszerek | Utazási módok |
|---|
Adatok és Méretek
| Első gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
|---|
| Hátsó gumiabroncs átmérője | 14 hüvelyk |
|---|
| Hosszúság | 3150 mm |
|---|
| Szélesség | 1580 mm |
|---|
| Magasság | 2100 mm |
|---|
| Tengelytáv | 2060 mm |
|---|
| Száraz tömeg | 770 kg |
|---|
| Üzemanyagtartály kapacitása | 45 l |
|---|
Felszereltség
| Felszereltség | LED-fényszórók |
|---|
GYIK Segway Fugleman UT10
- Mennyi a Segway Fugleman UT10 aktuális piaci ára?
- Egy 2025-ös Segway Fugleman UT10, amely átlagosan 236 kilométert futott, jelenleg átlagosan 4 258 240 HUF-ért kapható.
- Melyik a jobb? Egy Segway Fugleman UT10 vagy egy {AlternativeBrandModel}?
- A két motort itt tudod összehasonlítani. A motorok előnyeit és hátrányait itt találod.
- Hogy néz ki a Segway Fugleman UT10 modell hozzáférhetősége?
- A Side-by-Side-típusú motorokhoz mérten a Segway Fugleman UT10 modell elérhetősége átlagos. Átlagos mennyiségű Segway Fugleman UT10 motor található a használtmotor piacon.
- Mennyire közkedvelt a Segway Fugleman UT10?
- Gyenge a kereslet a piacon a Segway Fugleman UT10 iránt.
- Milyen forrásból származik az oldal tartalma?
- Az adatok az '1000PS' online motorkerékpár magazintól származnak. Az '1000PS'-t 2001-ben alapították. A cég Ausztriában található. A tartalom nagy részét német nyelven publikálják, azonban a csapat a YouTube-on angol nyelvű motorkerékpár tesztvideókat is bemutat. Itt találod meg az '1000PS'-t Instagram-on.
Segway Fugleman UT10 Képek